Hakkımızda

Konya Kombi Tamir ve Servis Merkezi Kuruluşundan Bu Yana Güler Yüzlü Personelimiz , Alanında Uzman Kadromuz, 7/24 Durmaksızın Sürekli Hizmet Veren Servis Ağımız Konya ve İlçelerinde Hizmet Vermektedir. Sürekli Kendini Yenileyerek Her Evi Kendi Evi Onarıma Alınan Her Cihazı Kendi Cihazı Olarak Benimseyen Merkezimiz İle Siz Değerli Müşterilerimizin Evinizdeki Konforu ve Yüzünüzde ki Mutluluğu Eksiltmemek İçin Durmadan , Yorulmadan ve En Önemlisi Sıkılmadan Tüm Gayretimizle Çalışıyoruz. 

Misyonumuz

En büyük ilkemiz;Müşterilerimizin Görüşlerini Dinleyerek Sunacağımız Çözümlerin Kalıcı ve Müşterilerimize Kısa İpuçları Vererek Cihazların Randımanlı Çalışmasını Sağlamaktır. Çünkü Müşterilerimiz Bir Noktayı Çok İyi Bilirler. Hiçbir Servis Hizmeti Tek Seferlik Değildir. Ve Müşterilerimiz  Tek Bir Ortak Noktada Buluşurlar . “Güven” Bu İlke İle Yıllar Boyunca Aynı Rotadan Sapmadan Kararlı Olarak İlerlemezi Sağlıyor.

Vizyonumuz

Vizyonumuz;  Tüm Bu Kararlılık İle Sürdürülen Çalışmamız Konya ve İlçelerinde Siz Değerli Müşterilerine En Hızlı Servis Uygulaması İle Zamanınızın Değerli Olduğu Bilincini Her Zaman İlk Hedef Olarak Benimsemiş Yaygın Servis Ağımız İle 7/24 En Küçük Sorularınıza Çağrı Merkezimiz İle En Küçük Sorununuza Teknik Servisimiz İle Cevap Veriyor ve Aileniz İle Geçireceğiniz Tek Bir Mutlu Dakikanın Arızalar İle Kaybolmaması İçin Sürekli Tatlı Bir Telaş İçerisinde Yardımınıza Koşuyoruz.